Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel products ] αγώνας 153 προϊόντα.
Προσαρμοσμένη ελασματοποιημένη εν ψυχρώ σπείρα 10mm ΜΒ 201 ανοξείδωτου που κάμπτει
| όνομα: | Σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| ΛΕΞΗ ΚΛΕΙΔΊ: | Σπείρα SS |
| Η επιφάνεια τελειώνει:: | 2B/BA/HAIRLINE/8K/NO.4/No.1 |
Unistrut κανάλι 316 ASTM ανοξείδωτου μετάλλων μορφής του U καυτό - κυλημένη δομή
| όνομα: | Κανάλι ανοξείδωτου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Δομή σχεδιαγράμματος |
| Τύπος: | Κανάλι του σχεδιάγραμμα-u ανοξείδωτου |
Δομικό κανάλι 8mm ανοξείδωτου ενώνοντας στενά καυτό σχέδιο μορφής JIS Χ
| όνομα: | Ακτίνα ανοξείδωτου Χ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Δομή σχεδιαγράμματος |
| Πάχος φλαντζών: | προσαρμόστε, 8mm - 64mm |
Ευπροσάρμοστα προϊόντα 2500mm χάλυβα χαμηλού άνθρακα ο Μαύρος πιάτων AISI φύλλων χάλυβα άνθρακα που χρωματίζεται
| όνομα: | Πιάτο χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Πάχος: | 6400mm ή προσαρμοσμένος |
| Πλάτος: | 11002500mm ή προσαρμοσμένος |
Προϊόντα 6mm χάλυβα άνθρακα ένδυση - ανθεκτική για τη δύναμη και τη διάρκεια
| όνομα: | Πιάτο χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Πάχος: | 6400mm ή προσαρμοσμένος |
| Πλάτος: | 11002500mm ή προσαρμοσμένος |
Προϊόντα 80mm γαλβανισμένος σωλήνας 1m χάλυβα άνθρακα αντίστασης σκουριάς χάλυβα άνθρακα
| όνομα: | Σωλήνας χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Μορφή: | Τετράγωνο, ορθογώνιος, στρογγυλό |
| Έξω διάμετρος: | 101000mm |
Σπειροειδής χάλυβας άνθρακα προϊόντων χάλυβα άνθρακα γύρω από την κοπή σωλήνων υδραυλική
| όνομα: | Ενωμένος στενά σπείρα σωλήνας |
|---|---|
| Μορφή: | κύκλος |
| Ανοχή: | ±1% |
Ι η ανοξείδωτη Χ ακτίνα 34mm ΜΒ κάμψη μορφής Τ προσαρμόζει για την κατασκευή
| όνομα: | Ακτίνα ανοξείδωτου Χ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Δομή σχεδιαγράμματος |
| Πάχος: | προσαρμόστε, 534mm |
Η τιμή 304 304l 0.33mm εργοστασίων διακοσμητικό φύλλο ανοξείδωτου χρώματος αυξήθηκε χρυσό φύλλο ανοξείδωτου
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Αδιάβροχη ξύλινη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες εργασίας |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Το εργοστάσιο φύλλων χάλυβα της Κίνας έκανε το πιάτο ανοξείδωτου χρώματος επιφάνειας 304 καθρεφτών
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Αδιάβροχη ξύλινη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες εργασίας |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |

