Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel products ] αγώνας 153 προϊόντα.
Καυτός - κυλημένα προϊόντα ανοξείδωτου 304 που αποτυπώνονται σε ανάγλυφο 2.5mm για την κατασκευή
| όνομα: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τύπος: | Ψυχρή / Θερμή Έλαση |
| Πάχος: | Ελασματοποιημένα εν ψυχρώ 0.3mm - 6mm καυτά - κύλησε 2.5mm200mm |
ανοξείδωτο 0.15mm 304 σπειρών κάμπτοντας προϊόντα ανοξείδωτου βαθμού Hairline
| όνομα: | Σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τύπος: | Ψυχρή / Θερμή Έλαση |
| Βαθμός: | 200, 300.400 σειρές |
Προϊόντα Decoiling 35mm ανοξείδωτου Astm γραμμή τρίχας σωλήνων ανοξείδωτου
| όνομα: | Σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τύπος: | Άνευ ραφής/ενωμένος στενά |
| Εφαρμογή: | Διακόσμηση, σωλήνωση, φυσικό αέριο |
Εύκολος να διατηρήσει το μέταλλο φύλλων ανοξείδωτου που αλέθει 6mm υγιεινά
| όνομα: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τύπος: | Ψυχρή / Θερμή Έλαση |
| Πάχος: | Ελασματοποιημένα εν ψυχρώ 0.3mm - 6mm καυτά - κύλησε 2.5mm200mm |
Δομικές ακτίνες ανοξείδωτου μορφής σχεδιαγράμματος Χ ανοξείδωτου Inox SS316l 904l
| όνομα: | Ακτίνα ανοξείδωτου Χ |
|---|---|
| Πάχος φλαντζών: | 4.535mm |
| Πλάτος φλαντζών: | 1001000mm |
ASTM 316 κανάλι 8mm ανοξείδωτου 316L δομικός μορφής Γ που προσαρμόζεται
| όνομα: | Κανάλι ανοξείδωτου |
|---|---|
| Μορφή: | Κανάλι Γ |
| Πλάτος Ιστού (η): | 37mm88mm |
Βιομηχανικό κανάλι 12m φραγμός ASTM A36 δοκών στέγης ανοξείδωτου του U ανοξείδωτου
| όνομα: | Κανάλι ανοξείδωτου |
|---|---|
| Μορφή: | Κανάλι του U |
| Πάχος Ιστού (T1): | 4.58mm |
Ακτίνα 450mm ανοξείδωτου A36 SS400 Q235B δομική Ι μορφή AISI S235jr
| όνομα: | Ακτίνα ανοξείδωτου Χ |
|---|---|
| Πρότυπα: | AISI, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS, ΤΟ EN, Κ.ΛΠ. |
| Πλάτος φλαντζών: | 1001000mm |
100X80X5mm καυτό - κυλημένο κανάλι 88mm ανοξείδωτου ένωση Q235B Γ
| όνομα: | Κανάλι ανοξείδωτου |
|---|---|
| Μορφή: | Κανάλι Γ |
| Διατρυπημένος ή όχι: | Μην διατρυπημένος |
304L 321 κανάλι 8mm ανοξείδωτου 304 καυτό - κυλημένη μεγάλη μορφή του U ανοξείδωτου φλαντζών
| όνομα: | Κανάλι ανοξείδωτου |
|---|---|
| Μορφή: | Κανάλι του U |
| Πλάτος Ιστού (η): | 37mm88mm |

