Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel products ] αγώνας 153 προϊόντα.
Ορθογώνιος κάμπτοντας ανοξείδωτος επίπεδος φραγμός 410 σχεδιαγράμματος ανοξείδωτου μετάλλων AISI
| όνομα: | Επίπεδος φραγμός ανοξείδωτου |
|---|---|
| Μορφή: | Πιάτο Falt |
| Κράμα ή όχι: | Είναι κράμα |
ASTM 316L 317L 304 βουρτσισμένη τετράγωνο συγκόλληση φραγμών ανοξείδωτου επίπεδη
| όνομα: | Επίπεδος φραγμός ανοξείδωτου |
|---|---|
| Μορφή: | Πιάτο Falt |
| Επιφάνεια: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
SUS 304 γυαλισμένη καθρέφτης κάμψη AISI φραγμών ανοξείδωτου 316 επίπεδη για την κατασκευή
| όνομα: | Επίπεδος φραγμός ανοξείδωτου |
|---|---|
| Μορφή: | Πιάτο Falt |
| Εφαρμογή: | Κατασκευή, βιομηχανία |
Καυτός - κυλημένη ακτίνα 35mm ανοξείδωτου μετάλλων δομικό διαμορφωμένο Χ ASTM
| όνομα: | Ακτίνα ανοξείδωτου Χ |
|---|---|
| Πρότυπα: | AISI, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS, ΤΟ EN, Κ.ΛΠ. |
| Πάχος φλαντζών: | 4.535mm |
Καυτός - κυλημένη ακτίνα 1000mm ανοξείδωτου ενωμένο στενά καθολικό μορφής οικοδόμησης Χ
| όνομα: | Ακτίνα ανοξείδωτου Χ |
|---|---|
| Πλάτος φλαντζών: | 1001000mm |
| Πάχος Ιστού: | 4.570mm |
Κάμψη επιφάνειας BA Astm φύλλων ανοξείδωτου 904l άλεσης 304 304L
| όνομα: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τύπος: | Ψυχρή / Θερμή Έλαση |
| Πάχος: | Ελασματοποιημένα εν ψυχρώ 0.3mm - 6mm καυτά - κύλησε 2.5mm200mm |
316LN ανοπτημένο φύλλο 2.5mm ανοξείδωτου αεροπορία διακοσμητική
| όνομα: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τύπος: | Ψυχρή / Θερμή Έλαση |
| Πάχος: | Ελασματοποιημένα εν ψυχρώ 0.3mm - 6mm καυτά - κύλησε 2.5mm200mm |
1D 2b τελειώνουν το φύλλο 200mm ανοξείδωτου που γαλβανίζεται για τη χημική ουσία κατασκευής
| όνομα: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τύπος: | Ψυχρή / Θερμή Έλαση |
| Πάχος: | Ελασματοποιημένα εν ψυχρώ 0.3mm - 6mm καυτά - κύλησε 2.5mm200mm |
Τετραγωνικό φύλλο 2000mm ανοξείδωτου καθρεφτών γυαλίζοντας αποτυπωμένο σε ανάγλυφο SS φύλλο AiSi ASME
| όνομα: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τύπος: | Ψυχρή / Θερμή Έλαση |
| Πάχος: | Ελασματοποιημένα εν ψυχρώ 0.3mm - 6mm καυτά - κύλησε 2.5mm200mm |
Γυαλισμένο κύλισμα φύλλων ASTM διάτρυσης 2B 6mm ανοξείδωτο μαγνητικό
| όνομα: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τύπος: | Ψυχρή / Θερμή Έλαση |
| Πάχος: | Ελασματοποιημένα εν ψυχρώ 0.3mm - 6mm καυτά - κύλησε 2.5mm200mm |

