Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel products ] αγώνας 153 προϊόντα.
200x200 304 τραχύς γυρισμένος γυαλισμένος καυτός γωνίας ASTM ανοξείδωτου - κυλημένος
| όνομα: | φραγμός γωνίας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα: | AiSi, AISI ASTM BS DIN ΜΒ JIS |
| Τεχνική: | Καυτός - κύλησε, cold-rolled, τραβηγμένος στο κρύο, σφυρηλατημένος |
Ανθεκτικό στη θερμότητα σχεδιάγραμμα 34mm ανοξείδωτου ευρεία ακτίνα φλαντζών ανοξείδωτου SS301 Χ
| όνομα: | Ακτίνα ανοξείδωτου Χ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Δομή σχεδιαγράμματος |
| Πάχος: | προσαρμόστε, 534mm |
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ κανάλι 301 ανοξείδωτου J ενωμένο στενά κανάλι ανοξείδωτου Ζ του U W Γ
| όνομα: | Σχεδιάγραμμα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ενισχυτικό σύστημα |
| Αριθμό μοντέλου: | Διαμορφωμένο κρύο σχεδιάγραμμα μορφής του U W J ανοξείδωτου Γ Ζ |
Αντιδιαβρωτικό επίπεδο φύλλο ASME 10mm ανοξείδωτου σκληρή συνήθεια περιβαλλόντων
| όνομα: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πάχος: | Ελασματοποιημένα εν ψυχρώ 0.3mm - 6mm καυτά - κύλησε 2.5mm200mm |
| Πλάτος: | Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ 10mm - 2000mm καυτά - κύλησε 1000mm3500mm |
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας 3000mm ορθογωνίων ανοξείδωτου γραμμών τρίχας μήκος 4000mm
| όνομα: | Σωλήνας ορθογωνίων |
|---|---|
| Τύπος: | Άνευ ραφής/ενωμένος στενά |
| Μορφή: | Κύκλος/τετράγωνο/ορθογώνιο |
Βιομηχανικό ανοξείδωτο 50mm άνευ ραφής γραμμή τρίχας σωλήνων γύρω από τη συνήθεια
| όνομα: | Σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Μορφή: | Κύκλος/τετράγωνο/ορθογώνιο |
| Υλικός βαθμός: | SUS 304, 201, 304L, 316, 316L |
Στρογγυλό ανοξείδωτο 15mm σωλήνας 201 SUS γυαλισμένος ανοξείδωτο σωλήνας
| όνομα: | Σωλήνωση ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τύπος: | Άνευ ραφής/ενωμένος στενά |
| Ανοχή: | ±1% |
Τετραγωνικός σωλήνας ανοξείδωτου 304 6mm 3 ίντσα που ενώνεται στενά για υψηλής θερμοκρασίας
| όνομα: | Σωλήνας Inox |
|---|---|
| Τύπος: | Άνευ ραφής/ενωμένος στενά |
| Μορφή: | Κύκλος/τετράγωνο/ορθογώνιο |
Σωλήνας ανοξείδωτου 316l απόδειξης NO.1 6mm σκουριάς γύρω από τη σπείρα γραμμών τρίχας που ενώνεται στενά
| όνομα: | Σωλήνας Inox |
|---|---|
| Χρώμα: | Το φυσικό ασήμι, χρυσός, αυξήθηκε χρυσός, χαλκός, κ.λπ. |
| Η επιφάνεια τελειώνει:: | Στίλβωση, γραμμή τρίχας, πάστωμα, NO.1, κ.λπ. |
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας AISI 63mm ανοξείδωτου 316 για την κατεργασία ακρίβειας
| όνομα: | Σωλήνας AISI |
|---|---|
| Τύπος: | Άνευ ραφής/ενωμένος στενά |
| Ανοχή: | ±1% |

