Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel products ] αγώνας 153 προϊόντα.
Υψηλός - η ποιότητα 2400mm μήκος χρωμάτισε το φύλλο 304 ανοξείδωτου διακοσμητικό πιάτο ανοξείδωτου βαθμού
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Αδιάβροχη ξύλινη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες εργασίας |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
304 316 βαθμός 316 επίπεδος φραγμός 3mm SS τραβηγμένη στο κρύο κάμψη BA φορμών 4mm
| όνομα: | Επίπεδος φραγμός ανοξείδωτου |
|---|---|
| Μορφή: | Πιάτο Falt |
| Εφαρμογή: | Κατασκευή, βιομηχανία |
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο Sb ανοξείδωτο φύλλο 10mm BA 2B 2$ος 4K 6K ανοξείδωτη σφράγιση φύλλων 310
| όνομα: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τύπος: | Ψυχρή / Θερμή Έλαση |
| Πάχος: | Ελασματοποιημένα εν ψυχρώ 0.3mm - 6mm καυτά - κύλησε 2.5mm200mm |
Ο καθρέφτης BA τελειώνει το ανοξείδωτο φύλλο 0.3mm ανοξείδωτο μέταλλο περικοπών ακρίβειας φύλλων 304l
| όνομα: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τύπος: | Ψυχρή / Θερμή Έλαση |
| Πάχος: | Ελασματοποιημένα εν ψυχρώ 0.3mm - 6mm καυτά - κύλησε 2.5mm200mm |
Κίνα Κατασκευή ανθεκτικών στη διάβρωση σωλήνων από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία: | Τύπος από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τύπος: | άνευ ραφής/ενωμένος στενά |
| Εφαρμογή: | Διακόσμηση, σωλήνωση, φυσικό αέριο |
Αγοράστε ανθεκτικό στη διάβρωση τετραγωνικό σωλήνα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία: | Τύπος από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τύπος: | άνευ ραφής/ενωμένος στενά |
| Εφαρμογή: | Διακόσμηση, σωλήνωση, φυσικό αέριο |
Αστμ 304 304l φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία: | Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τύπος: | Ψυχρή / Θερμή Έλαση |
| Δάχος: | Ελασματοποιημένα εν ψυχρώ 0.3mm - 6mm καυτά - κύλησε 2.5mm200mm |
Astm 316 316L Κατασκευαστής πλάκας από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία: | Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τύπος: | Ψυχρή / Θερμή Έλαση |
| Δάχος: | Ελασματοποιημένα εν ψυχρώ 0.3mm - 6mm καυτά - κύλησε 2.5mm200mm |
JIS 409 ανοξείδωτα σπειρών εύρωστα SS φύλλων πρότυπα εξαγωγής σπειρών κάμπτοντας
| όνομα: | Σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 200, 300.400 σειρές |
| Υπηρεσία επεξεργασίας:: | Κάμψη, ένωση, Decoiling, Punching, κοπή |
ASTM JIS 1mm 3mm 20mm 2B BA Ψυχρής έλασης Διακοσμητική Λωρίδα από Ανοξείδωτο Χάλυβα
| Όνομα: | λουρίδα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τύπος: | Ψυχρή / Θερμή Έλαση |
| Βαθμός: | 200, 300.400 σειρές |

