Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel products ] αγώνας 153 προϊόντα.
φύλλο ψυχρής έλασης ανοξείδωτου 1D Aisi 2mm που βουρτσίζεται για τη διακόσμηση επίπλων
| όνομα: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Κατεργασία: | Η στροφή/άλεση/το πλάνισμα/η διάτρυση/το τρύπημα/η λείανση/συνδέουν την κοπή/CNC την κατεργασία |
| Επεξεργασία παραμόρφωσης: | Κάμψη/κοπή/κύλισμα/σφράγιση |
Γυαλισμένο κύλισμα φύλλων ASTM διάτρυσης 2B 6mm ανοξείδωτο μαγνητικό
| όνομα: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τύπος: | Ψυχρή / Θερμή Έλαση |
| Πάχος: | Ελασματοποιημένα εν ψυχρώ 0.3mm - 6mm καυτά - κύλησε 2.5mm200mm |
Monel 400 2mm βουρτσισμένο ισχυρό και σκληρό κύλισμα φύλλων ανοξείδωτου
| όνομα: | φύλλο SS |
|---|---|
| Πάχος: | Ελασματοποιημένα εν ψυχρώ 0.3mm - 6mm καυτά - κύλησε 2.5mm200mm |
| Πλάτος: | Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ 10mm - 2000mm καυτά - κύλησε 1000mm3500mm |
Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ ταινία 3.0mm ανοξείδωτου λουρίδων καθρεφτών ανοξείδωτου απόδειξης σκουριάς BA
| όνομα: | λουρίδα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τύπος: | Ψυχρή / Θερμή Έλαση |
| Βαθμός: | 200, 300.400 σειρές |
NO.4 βουρτσισμένο ανοξείδωτο φραγμών 304l ανοξείδωτου συγκόλλησης DIN γύρω από τη ράβδο 10mm
| όνομα: | Ράβδος ανοξείδωτου |
|---|---|
| Μορφή: | Κύκλος/επίπεδος/τετράγωνο |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία κτηρίου οικοδόμησης |
Καυτός - κυλημένο γυαλισμένο ανοξείδωτο φύλλο 6mm βουρτσισμένη κοπή φύλλων χάλυβα
| όνομα: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τύπος: | Ψυχρή / Θερμή Έλαση |
| Πάχος: | Ελασματοποιημένα εν ψυχρώ 0.3mm - 6mm καυτά - κύλησε 2.5mm200mm |
Νο 4 φύλλο 3500mm ανοξείδωτου 316 Περιβαλλοντική πεδιάδα
| όνομα: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τύπος: | Ψυχρή / Θερμή Έλαση |
| Πάχος: | Ελασματοποιημένα εν ψυχρώ 0.3mm - 6mm καυτά - κύλησε 2.5mm200mm |
ASME EN 2B Aisi 316 εύκαμπτος φύλλων ανοξείδωτου που προσαρμόζεται αποτυπωμένος σε ανάγλυφο
| όνομα: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Ανοχή: | ±1% |
| Επιφάνεια: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
2b τελειώστε το αναγομωμένο φύλλο μέταλλο 316l σπειρών ανοξείδωτου cold-rolled 10mm
| όνομα: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τύπος: | Ψυχρή / Θερμή Έλαση |
| Πάχος: | Ελασματοποιημένα εν ψυχρώ 0.3mm - 6mm καυτά - κύλησε 2.5mm200mm |
Σφραγίζοντας το ανοξείδωτο καυτό - κυλημένο φύλλο 3500mm βουρτσισμένο HL ανοξείδωτο φύλλο 316L
| όνομα: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τύπος: | Ψυχρή / Θερμή Έλαση |
| Πάχος: | Ελασματοποιημένα εν ψυχρώ 0.3mm - 6mm καυτά - κύλησε 2.5mm200mm |

